וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

זהו מנכ"ל משרד נגב וגליל החדש שיקבל תקציב של 2 מילארד ש"ח

עודכן לאחרונה: 29.1.2023 / 14:44

הממשלה החליטה: ד"ר אלעזר בן הרא"ש מונה למנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ויהפוך להיות אחד ממשרדי הממשלה הבולטים בקדנציה הקרובה עם תקציב מוערך של 2 מילארד ש"ח

ממשלת ישראל אישרה את מינויו של ד"ר אלעזר בן הרא"ש למנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. ד"ר בן הרא"ש בן 43 (נשוי + 4) בעל ניסיון ניהולי עשיר בהתוויית מדיניות, מחקר הטמעה וניהול פרויקטים בהיקפים משמעותיים בתחומי התכנון, קרקע וסטוטוריקה.

בנוסף לפעילות המשרד בנגב, בגליל ובערים מעורבות, המשרד בניהולו של ד"ר בן הרא"ש צפוי להרחיב באופן משמעותי את היקף פעילותו ולפעול בשכונות בהן שיעור מסתננים גבוה, בהתיישבות הצעירה ולקבל תחת אחריותו אגפים נוספים וביניהם רשות הצעירים לצד אגף בכיר אזרחים ותיקים והרשות לתכנון ופיתוח החקלאות ההתיישבות והכפר. תקציב המשרד צפוי לזנק לכ- 2 מיליארד ש"ח.

ד״ר אלעזר בן הרא"ש, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. צילום: אבי אוחיון, לע"מ, אתר רשמי
ד״ר אלעזר בן הרא"ש, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל/אתר רשמי, צילום: אבי אוחיון, לע"מ

אישור הממשלה על מינוי של ד"ר בן הרא"ש ניתן לאחר שוועדה של נציבות שירות המדינה אישרה פה אחד את המינוי. הועדה התרשמה מד"ר בן הרא"ש ומרמתו האישית, המקצועית והערכית וציינה כי "היכרותו של ד"ר בן הרא"ש עם תחומי העיסוק של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל וכן ניסיונו המקצועי והתפקידים שביצע בעבר, יאפשרו לו כניסה מהירה לתפקיד ויועילו לגיבוש יכולתו להוביל תהליכים משמעותיים אל מול עיסוקיו ואתגריו של המשרד בעת הזו".

יצחק וסרלאוף, השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. צילום: אסי אפרתי לע״מ, אתר רשמי
יצחק וסרלאוף, השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל/אתר רשמי, צילום: אסי אפרתי לע״מ

השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, יצחק וסרלאוף מסר: "אני שמח שד"ר בן הרא"ש מונה למנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. ד"ר בן הרא"ש מנהל מוכשר, מומחה לרגולציה ולמנהל ציבורי ובעל יכולות של ניתוח ולמידה ייחודיות ונדירות. אין ספק שמדינת ישראל וממשלת ישראל מתברכת בהצטרפות משרת ציבור מוכשר ומקצועי לשירותיה ואני בטוח שיחד נזניק את הפעילות ואת העשייה של המשרד".

ד"ר אלעזר בן הרא"ש, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל מסר: "אני מודה על האמון שניתן בי על ידי השר ועל ידי נציב שירות המדינה, לשמש כמנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. אפעל באמונה למען עם ישראל ולחיזוק הנגב והגליל. בכוונתי, יחד עם השר וסרלאוף, להוביל לשינוי אסטרטגי בנגב ובגליל ואני תפילה שנצליח בכך."

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully