וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

היציבות והאמון בשלטון המקומי נמשכת: חיים ביבס ושי חג'ג' נבחרו להמשיך להנהיג את השלטון המקומי בישראל

עודכן לאחרונה: 28.3.2024 / 11:44

לצד חוסר היציבות בשלטון המרכזי, מאות ראשי ערים נתנו את אמונם ובחרו לקדנציה נוספת את מנהיגי השלטון המקומי, חיים ביבס ושי חגג

מאות ראשי ערים ומועצות אזוריות בחרו פה אחד את מנהיגי השלטון המקומי המובילים. חיים ביבס נבחר לקדנציה שלישית כיו"ר מרכז השלטון המקומי. שי חג'ג' לקדנציה שניה כיו"ר מרכז השלטון האזורי. ראש עיריית נתניה מרים פיירברג איכר נבחרה לתפקיד יו"ר האסיפה הכללית.

לצד חוסר האמון והיציבות של השלטון המרכזי, ממשיך השלטון המקומי לשמור על חוסן, יציבות ואחריות לאומית, בשתי הצבעות שונות בחור ראשי הרשויות המקומיות מכל רחבי הארץ אישרו פה אחד את בחירתו של חיים ביבס, ראש עיריית מודיעין-מכבים-רעות לתפקיד יושב ראש מרכז השלטון המקומי לקדנציה נוספת.

חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי: "במהלך חמש השנים האחרונות הוכחנו שהשלטון המקומי הוא הגוף היציב והמשפיע ביותר על חיי אזרחי ישראל. פעלנו יחדיו למען התושבים, ראשי רשויות מכלל המגזרים שמרכיבים את הפסיפס של החברה הישראלית, וכך נמשיך לעשות. לפנינו אתגרים משמעותיים בקדנציה הקרובה. אני מודה לראשי הרשויות על הבעת האמון ומשוכנע שנדע לעבוד יחדיו גם בחמש השנים הקרובות כדי להוביל את הרשויות המקומיות ולקבל סמכויות נוספות אשר יאפשרו לנו לשפר עוד יותר את השירות לתושבים.

שי חג'ג' יו"ר מרכז השלטון האזורי: "אני מבקש להודות לכל ראשות וראשי המועצות על האמון והתמיכה הגדולה. נמשיך לפעול למען פיתוח וחיזוק המועצות האזוריות, שכולן חקלאיות, השומרות על הגבולות ועל הקרקע. יש לנו אתגרים גדולים, במיוחד בעת הזו. אנחנו עסוקים במלאכת השיקום. ואני מקווה שהאסון הלאומי הכבד ב 7.10 והמלחמה הארורה תנחה ותנתב אותנו לאחדות, ערבות הדדית ולשיח מכבד, שאנחנו כל כך זקוקים להם- כי זה הבסיס לתקומה."

חיים ביבס ושי חגג נבחרו לקדנציה נוספת בשלטון המקומי והאזורי. באדיבות המצולמים
חיים ביבס ושי חגג נבחרו לקדנציה נוספת בשלטון המקומי והאזורי/באדיבות המצולמים
ראשי הערים מצביעים פה אחד. צילום: דוברות מש"מ, אתר רשמי
ראשי הערים מצביעים פה אחד/אתר רשמי, צילום: דוברות מש"מ

מרים פיירברג- איכר, ראש העיר נתניה: " אני מודה על האמון שראשי הערים ממשיכים לתת בי ועל בחירתי ליו"ר האסיפה הכללית המאגדת את כל ראשי הרשויות המקומיות. השלטון המקומי הוא כידוע הקשר הישיר של התושבים עם הרשות המרכזית ובעיתות משבר, הוא זה שמצליח לעמוד באתגרי החברה הישראלית בצורה יעילה ומהירה, כפי שקרה עם פרוץ המלחמה. בסופו של דבר מי שבא במגע אישי עם התושבים ובמבחן המציאות, מי שמתייצב תמיד, מסייע ומתמודד עם כל האתגרים הוא השלטון המקומי. מכאן אנו נדרשים להמשיך ולמלא את התפקיד המרכזי בהובלת המדינה ובבניית אחדות בין כל חלקי העם וכמובן להמשיך לדאוג לתושבים ולשלומם. בתקווה לימים טובים יותר ולהחזרת החטופים כולם הבייתה בשלום!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully