וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ראשי העיר אשדוד: "גם אם יציעו לי הכתרה כנסיך בריטניה, אני נשאר לשמור על העיר"

עודכן לאחרונה: 17.5.2023 / 9:29

ראש העיר אשדוד עושה סוף לשמועות, ומכריז כי הוא מסרב לקבל כל הצעה לתפקיד, ויתמודד מול ברק בבחירות באשדוד. "לא שגריר בעולם, לא יו"ר מפעל הפיס, ולא הכתרה שלי כנסיך בריטניה, לא יגרמו לכך שאבגוד בתושבי העיר שלי"

מערכת הבחירות באשדוד הולכת ומתחממת, אחרי הכרזתו של ברק סרי למירוץ לראשות העיר, מפרסם כעת לראשונה ראש העיר יחיאל לסרי, כי הוא דוחה על הסף את כל ההצעות שהוצעו לו כדי להסיר את מועמדותו לבחירות הקרובות, ומצהיר, "לא. תודה, על כל ההצעות המכובדות והמפתות- כולל הספין החדש על תפקיד יו"ר מפעל הפיס. אני נשאר לשמור על הבית!"

במכתב גלוי לתושבי אשדוד כתב ראש העיר - "אני יודע שיש מי שהיו רוצים שאעביר את המפתחות של העיר אשדוד, לאנשים מטעמם שיהיו נוחים להם. אך דווקא היום יותר מתמיד, אני מבין את החשיבות של התפקיד שלי כשומר הסף. כמי שמחובתו לשמור על הבית לנוכח הרצון של גורמים בעלי השפעה וכוח להשתלט על העיר.

בשבועות האחרונים אני מקבל אין סוף הצעות מפתות, לתפקידים רמי דרג ובעיקר מפנקים - כמו שגריר בלונדון, שגריר בפריז, בניו יורק ומרוקו, ועתה גם תפקיד של יו"ר מפעל הפיס - ולו רק, שאסכים להסיר את השמירה שלי על העיר, או רק ארדם לרגע בשמירה על הבית.

אולם דחיתי על הסף את כל ההצעות, ואף לא בקשתי זמן לשקול. אין מה לשקול - אין לי כוונה להפקיר את תושבי אשדוד והעיר עצמה לגורמים שגמרו אומר להשתלט עליה! בטוב או ברע - במקביל להצעות בטוב, מתקיים מזה זמן רב מסע, שמושקע בו מיליונים רבים ע"י בעלי עניין כדי לגרום לתושבי אשדוד לשנוא את ראש העיר שלהם, ולקבל את הצעתם לבחור בשליחים מטעמם.

וזה רק ילך ויתגבר ויהיה מכוער יותר ורע יותר ככל שיתקרבו הבחירות. לא שגריר בעולם, לא יו"ר מפעל הפיס, ולא הכתרה שלי כנסיך בריטניה, וגם לא מסע הכפשה כנגדי. כל אלה ביחד ולחוד, לא יגרמו לכך שאבגוד בתושבי העיר שלי שנתנו בי אמונם, ושמצפים ממני להמשיך לשמור על הבית בשביל כולם".

פעילי הליכוד  באשדוד 3 באפריל 2019. ראובן קסטרו
פעילי הליכוד באשדוד 3 באפריל 2019/ראובן קסטרו

"חשוב לי מאוד שהציבור בעיר אשדוד, יבין שאשדוד היא העיר הנחשקת ביותר כיום על ידי בעלי עניין רבים שחומדים אותה. אבל גם חשוב שיידעו כלל תושבי אשדוד, שנכון לעכשיו היא גם העיר המוגנת ביותר, מפני אלו ששנים מבקשים להשתלט על משאביה האדירים והיקרים, בזכות עבודה שעשינו עם השנים. אני כאן, ואשאר כאן, כל עוד יש סכנה שיחזירו את אשדוד לאחור לימים חשוכים.

מיד עם כניסתי לתפקיד ראש העיר, וברגע שהבנו עד כמה העיר אשדוד פרוצה ולא מוגנת - נדרתי נדר שאשמור על הבית, על העיר שלנו ויהיה המחיר אשר יהיה. זרקו רימון רסס על ביתי, איימו על חיי ובני משפחתי, כאשר המשטרה הגדירה אותי כמאויים ברמה הגבוהה ביותר, ונאלצתי להסתובב במשך תקופה ארוכה בקדנציה הראשונה עם מאבטחים צמודים. הימים האלה חלפו!

ניקינו את העיר מכל הגורמים השליליים, שמרתי מכל משמר על תרבות ארגונית ואוירה חד משמעית של חוק וסדר, בעיריה ובעיר. לא אתן שנחזור לתקופה החשוכה הזאת באשדוד. אני כאן כדי לשמור על הבית של כולנו. זאת ההתחייבות שלי לתושבי העיר האהובה שלנו אשדוד".

  • עוד באותו נושא:
  • אשדוד

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully