וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נתניה, בנימינה, רמת השרון: שלוש ערים, שלושה נכסי נדל"ן בשיטת התמחרות

9.4.2023 / 10:00

חברת, עורכי הדין "פדר"' שמובילה את שיטה התמחרות בענף הנדל"ן' יצאה בימים אלו במכרז לשלושה נכסי נדל"ן למכירה בשיטת התמחרות: מבנה דו משפחתי מפואר ויוקרתי המשקיף לים בנתניה, מגרש בייעוד מגורים בבנימינה ודירת גן יוקרתית ברמת השרון: "שיטה שחוסכת זמן יקר"

עו"ד גלית שוקרון, עו"ד אופיר פדר. יחצ,
עו"ד גלית שוקרון, עו"ד אופיר פדר/יחצ

חברת עורכי הדין "פדר", שמובילה את שיטה התמחרות בענף הנדל"ן, יצאה בימים אלו במכרז לשלושה נכסי נדל"ן למכירה בשיטת התמחרות מבנה דו משפחתי מפואר ויוקרתי המשקיף לים בנתניה, מגרש בייעוד מגורים בבנימינה, ודירת גן יוקרתית ברמת השרון.

  • מבנה דו משפחתי בן 3 קומות על מרתף, ברמת גמר גבוהה מאוד, מפואר ויוקרתי בנתניה עם בריכה פרטית ונוף המשקיף לים.
  • דירת גן יוקרתית עם מרתף צמוד הממוקמת בבניין בן שתי קומות ברמת השרון.
  • מגרש פנוי בייעוד מגורים בשטח של 630 מ"ר, זמין לבניה מיידית של שתי יחידות דיור בבנימינה.
  • כל מי שמגיש הצעת התמחרות חייב להפקיד סכום רצינות בשווי של 5% מסכום ההצעה.

ההערכה היא שברבעון הראשון של שנת 2023 הייתה עליה של כ-45% במספר העסקאות בשיטה ההתמחרות בשוק הנדל"ן. התמחרות לצורך מכירת נכס מוכרת בעיקר מתחום כינוס נכסים, שבו מחויב בעל החוב למכור נכסים, בהם נכסי נדל"ן, ולצורך כך מתמנה כונס נכסים מטעם הרשות המוסמכת לצורך מכירתו למרבה במחיר.

עו"ד גלית שוקרון, שותפה בחברת "עורכי דין פדר", מציינת: "הליך ההתמחרות מתבצע כאשר למעשה כל שנדרש מהמוכר הוא מימון שמאות ופרסומים, וכל יתר העבודה באיתור הרוכש, שיווק הנכס בפלטפורמות השונות, בניית המסמכים המשפטיים ומכירתו - מתבצע על ידינו, והמוכר רק ממתין לעדכונים ותוצאות מאיתנו. המציעים מקבלים חוברת של מסמכי המכרז הכוללת את השמאות, תיאור הכנס מצבו הפיזי התכנוני והסביבתי ללא המחיר, ונדרשים להגיש הצעת מחיר עם ערבויות בנקאיות או המחאה בנקאית. לאחר שמתקבלות כל ההצעות, קובעים את מועד ההתמחרות במשרדנו. מחיר הפתיחה בהליך ההתמחרות הוא ההצעה הגבוהה ביותר שהתקבלה בשלב הגשת ההצעות. כל המתחרים מודעים למחיר הפתיחה מראש, וכל אחד מהמציעים יכול לשפר את הצעתו בהתאם במהלך ההתמחרות. כך מנפים מראש את המציעים שאינם רלבנטיים ושלא יסכימו לשלם על הנכס מעבר למחיר הגבוה בשלב ההתמחרות - ומגיעים לשלב ההתמחרות רק עם המציעים הרציניים ביותר."

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully