וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חולמים לעבוד עם משרד הביטחון בנגב?

עודכן לאחרונה: 6.9.2022 / 13:02

משרד הביטחון וצה"ל מזמינים בעלי עסקים מהנגב להצטרף לפרויקט ההקמה הענק של מרכז ההספקה המרכזי של צה"ל, המוקם בנגב

מנהל המעבר דרומה במשרד הביטחון, קבוצת שפיר אוריין והרשות לפיתוח הנגב יקיימו ביום חמישי ה-15.9.22 כנס ספקים לפרויקט מרכזי ההספקה של צה"ל בנגב

הכנס מיועד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים מהנגב המעוניינים להשתלב במערך ההקמה של המרה"ס (מרכז הספקה אחוד) הוא אחד הפרויקטים הלוגיסטיים הגדולים והמורכבים שמוביל מנהל המעבר דרומה יחד עם צה"ל. במסגרת הפרויקט יבוצע איחוד ארגוני של כלל המרכזים הלוגיסטיים של הצבא תחת מפקדה אחת ובחלוקה לשלושה מוקדים: מרכז, צפון ודרום הארץ.

הפרויקט חולש על שטח של 1,700 דונם, 210,000 מ"ר של בנייה ייעודית ו-60 אלף מ"ר של בנייה מנהלית, יכלול לאורך השנים עשרות קבלני משנה ויספק מאות מקומות עבודה חדשים. בימים אלה מוקם המרכז הדרומי בסמוך למשמר הנגב ועשרות חברות כבר מועסקות בפרויקט.

הכנס מיועד לקבלנים וספקי טובין, במהלכו יונגשו עבורם ההזדמנויות העיסקיות הטמונות בפרויקט. בנוסף, יתקיימו שולחנות עגולים בתחומי חשמל, עבודות בניה, ריהוט, מיזוג אוויר והתקנות אלקטרו מכניות.

צה"ל עובר לנגב. יח"צ, אתר רשמי
צה"ל עובר לנגב/אתר רשמי, יח"צ

המפגש יתקיים בפארק קרסו למדע בבאר שבע, בהשתתפות ראש מנהל המעבר דרומה במשרד הביטחון, אלון יפרח, מנהלי הפרויקט מטעם הזכיין - חברת שפיר אוריין ומנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב, משה מור יוסף.

זהו עוד אחד משורה של כנסים שהרשות לפיתוח הנגב, תחת מיזם "ביזבנגב", יזמה והובילה לאורך השנים עם מנהל המעבר דרומה במשרד הביטחון: קריית ההדרכה, קריית התיקשוב, בוקר עסקי וכעת - כנס ספקים לקראת הקמת מרכז ההספקה ראש מינהל המעבר דרומה במשרד הביטחון, אלון יפרח: "מינהל המעבר דרומה יוביל בשנים הקרובות מימוש של פרויקטים נרחבים בנגב, בהיקף כספי של מיליארדי ש"ח ובינוי של למעלה ממיליון מ"ר, ההקמה והתפעול מייצרים הזדמנויות עסקיות נרחבות לתעשייה ולחברות מהנגב. בדומה לכנסים קודמים, שהביאו להשתלבותם על עסקים רבים מהנגב בקריית ההדרכה, ובקריית התקשוב גם הפעם, בשותפות עם הזכיין - שפיר אוריין והרשות לפיתוח הנגב נבקש להנגיש לכם פרויקט נוסף וייחודי והוא מרכז ההספקה החדש של צה"ל.

יונת מרטון, ראש היחידה לתכנון ותיאום מערכות אזרחיות במנהל המעבר דרומה במשרד הביטחון: "המפגש עם הזכיין ומנהלי ההקמה בשטח היא הזדמנות טובה לשמוע, להערך ולהשתלב בפרויקט. הצלחתו של הפרויקט, טמונה גם בהשתלבותם של עסקים מהדרום בהקמה, ושנים קדימה בתפעול".

מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב, משה מור יוסף: "מרכז ההספקה הגדול הגיע לשלב מתקדם יותר ואני שמח שנוכל לאפשר גם לאנשי העסקים הקטנים והבינוניים תושבי הנגב לקחת חלק בהקמתו. הכנסים הקודמים שקיימנו במסגרת 'ביזבנגב' הניבו לקבלני וספקי הנגב עבודות במאות מיליוני שקלים. בטוחני שגם הפעם בהקמת מרכז ההספקה הענק קבלני האזור יראו ברכה רבה, ואני קורא לכולם לבוא ולהגיש את מועמדותם".

מנכ"ל חטיבת התשתיות בקבוצת שפיר, ארנון וולסקי: "קבוצת שפיר שמחה להקים את המרכזים הלוגיסטיים הגדולים במדינת ישראל, בשותפות עם משרד הביטחון והצבא. זהו פרויקט מורכב המשלב תחומים ואתגרים רבים מבחינה הנדסית, לוגיסטית, טכנולוגית וביטחונית. אנו בטוחים שבשילוב כוחות עם שאר חטיבות החברה ובעזרת שיתוף פעולה עם העסקים והקבלנים המקומיים תייצר השותפות של שפיר עם חברת אוריין, הצבא ומשהב"ט ערך לכלכלה המקומית ולכלל האזור"

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully