וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

השינוי התדמיתי של העיר לוד: נחשף המיתוג החדש "עיר תומכת קריירה"

עודכן לאחרונה: 5.7.2022 / 10:53

לוד עוברת מהפכה של ממש בשנים האחרונות. העיר המעורבת המרכזית במרכז הארץ, אשר חוותה פרעות ואלימות, פונה לזוגות צעירים היטקסטיים עם מיתוג חדש. ראש העיר יאיר רביבו: "לוד היא העיר הצומחת והמתפתחת ביותר במרכז הארץ"

עשרות יזמים ובכירי ענף הבנייה בישראל התארחו בלשכת ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו ונחשפו למיתוג החדש שמובילה העיר לוד - "עיר תומכת קריירה".

המיתוג החדש של לוד הוצג עם כלל המודל, עבור כל זוג צעיר בישראל המעוניין לנהל חיי משפחה איכותיים, בשכונות חדשות ומפוארות, עם מוסדות חינוך טובים ומקצועיים, לצד ניהול הקריירה האישית של אב ואם המשפחה.

מאחורי המיתוג החדש עומד רעיון חדשני, "עיר תומכת קריירה", עיר המאפשרת לטפח את הילדים, בצד פיתוח הקריירה של ההורים. האסטרטגיה פונה למשפחות צעירות, בהן לשני בני הזוג קריירות תובעניות הדורשות שעות עבודה רבות כדוגמת היי-טק, עריכת-דין, רפואה וכד'.

חשיפת המיתוג החדש של העיר לוד בלשכת ראש העיר. צילום: דוברות עיריית לוד, אתר רשמי
חשיפת המיתוג החדש של העיר לוד בלשכת ראש העיר/אתר רשמי, צילום: דוברות עיריית לוד

המערך המתוכנן לפעול החל משנת 2025, צפוי לתת לילדים ולהורים מענה איכותי עד השעה 18:00 על-פי הצורך של ההורים. גם התכנון הפיסי של העיר מותאם להבטחה. מרבית הפעילויות יתקיימו בתוך השכונות עצמן, במוסדות חינוך טובים ומקצועיים, פורמאליים ובלתי פורמאליים הנמצאים במרחקי הליכה קצרים, בשבילים בטוחים ובמבנים חדשים שערוכים לקיים את הפעילויות על-פי חתכי הגילאים.

ראש עיריית לוד יאיר רביבו. מיקי לגנטל,
ראש עיריית לוד יאיר רביבו/מיקי לגנטל

היזמים, בהם כאלה שכבר בונים בעיר ואחרים המתוכננים לבנות בלוד בשנים הקרובות, אלפי יחידות דיור - למכירה ולהשכרה לתווך ארוך, שיבחו את המיתוג והמהלך של עיריית לוד וחברה כלכלית לוד והביעו את שביעות רצונם מהחשיבה המשותפת למען הצלחתם והצלחת העיר לוד.

ראש העיר לוד - עו"ד יאיר רביבו: "אני מודה לכל אחד ואחת מהיזמים וחברות הנדל"ן המובילות בישראל, על שהגיעו לכנס ועל הנכונות להשקיע למען הצלחתה של העיר לוד - העיר הצומחת והמתפתחת ביותר במרכז הארץ שבמהרה תהפוך להיות מרכז המגורים, התעסוקה והמסחר של מדינת ישראל. אנו מקימים עבור יזמי וחברות הנדל"ן תשתיות רחבות ומקיפות בכל הפרמטרים, ומקדמים מיתוג חדש, בכדי שתוכלו לשווק בהצלחה את הדירות החדשות שאתם בונים בעירנו. ההשקעה שלנו כיום ופיתוח השכונות החדשות לצד התחדשות עירונית מואצת - היא הרווח שלכם ושל העיר ותושביה בעתיד הקרוב".

עשהאל גדות, מנכ"ל כלכלית לוד, ציין: "כנס היזמים שערכנו היום בראשות ראש העיר יאיר רביבו מראה את חוזקה של העיר והאמונה של היזמים וחברות הבנייה הגדולות במשק בהנהגת העיר והצמיחה הצפויה של העיר לוד בשנים הקרובות. בכנס היום השתתפו כלל יזמי הנדל"ן המושקעים בעיר, בונים את השכונות החדשות, התחדשות עירונית ופרויקטים נוספים של שטחי מסחר, תעשייה, תעסוקה ותשתיות. סיכמנו יחד עם היזמים שנשיק בקרוב קמפיין משותף להציג את חוזקה של העיר ומשיכת המגזר העסקי, הפרטי ותושבים המעוניינים לגור בעיר."

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully