וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בית המשפט זיכה תושב בני ברק ממעשים מגונים בתוך בית כנסת ביום הכיפורים

עודכן לאחרונה: 8.6.2022 / 8:49

האשמות נגד תושב בני ברק בן ה 45 היו קשות, מעשים מגונים בתוך בית כנסת בתפילות יום הכיפורים. עו"ד אריאל וינדר סנגורו של הנאשם, מדובר בהכרעת דין צודקת, נכונה ואמיצה

בית המשפט השלום בתל אביב זיכה אברך תושב בני-ברק מביצוע עבירות של מעשים מגונים על בימת בית הכנסת בעת הקריאה בתורה ובמהלך תפילת יום הכיפורים.

השופטת דנה אמיר מבית משפט השלום בתל-אביב זיכתה את הנאשם מביצוע מעשים מגונים באדם אחר בבתי כנסת בבני-ברק.

יהודי מתפלל בבית כנסת עם טלית. ShutterStock
יהודי מתפלל בבית כנסת עם טלית/ShutterStock

המדובר בפרשה מורכבת בה הואשם הנאשם בעבירות קשות וחמורות כנגד מתפלל אחר. כתב האישום שהוגש על ידי פרקליטות מחוז ת"א כלל שני אישומים חמורים כאשר באישום הראשון יוחס לנאשם ביצוע מעשה מגונה במהלך תפילת יום הכיפורים, בזמן שהמתלונן היה שקוע בתפילתו ובאישום השני, על בימת בית הכנסת בעת הקריאה בתורה.

עו"ד אריאל וינדר. באדיבות המצולמים
עו"ד אריאל וינדר/באדיבות המצולמים

בהכרעת הדין קבע בית המשפט, בין השאר, שההגנה ביססה ספק בקשר להיתכנות ביצוע העבירות בפן הפיזי, וכן שנמצאו סתירות חיצוניות ופנימיות בגרסתו של המתלונן, המעלות קושי לאמץ את גרסתו של המתלונן.

עו"ד אריאל וינדר סנגורו של הנאשם: מדובר בהכרעת דין צודקת, נכונה ואמיצה. אנו שמחים שלאחר ניהול הליך הוכחות מורכב, במסגרתו, נבחנו מכלול הראיות לרבות העדויות והמוצגים, הצלחנו לקעקע את מהימנות גרסתו של המתלונן ונוצר הספק אשר הוביל לזיכוי הנאשם. בכך, למעשה, ניתן לומר כי נמנעו מהנאשם תקופת מאסר ואות קין על מצחו למשך חייו, על לא עוול בכפו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully