וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נתניה - ערב הצדעה לארגוני הנשים

14.2.2022 / 12:57

יריית הפתיחה של אירועי חודש האישה שיתקיימו בחודש מרץ, היתה השבוע, עם קיום ערב הצדעה לארגוני הנשים בעיר במעמד ראש העיר, מרים פיירברג-איכר.

נשים בראש - ערב ההצדעה התקיים בפלנתניה- מרכז המדע, התרבות והחלל שבעיר, התקיים ביוזמת היועצת לקידום מעמד האישה, עו"ד אילנה גורן, ותמיכתה של סגנית ראש העיר הממונה על תיק מעמד האישה, טלי מולנר, בהשתתפות של כ-55 נשים.

"החלטנו לקיים ערב הצדעה לארגונים, גם כדי להוקיר ולהכיר תודה על עמלן ופועלן במהלך השנה, וגם כהזדמנות למפגש חברתי, שישמש מנוף לקירוב לבבות, איחוד שוטרות, וכל זאת, גם תוך כדי קריאה לארגוני והזמנה של פעיליהם ליצור איתנו קשר, ליזום פעילויות משותפות, לעזור ולהיעזר בנו, כעירייה, על מנת שכלל נשות העיר תצאנה נשכרות", אומרת גורן.

נתניה. דוברות נתניה, אתר רשמי
נתניה/אתר רשמי, דוברות נתניה

בעיר נתניה 7 ארגוני נשים: מועצת נשים, מעגל נשים לזכרן של הילה בכר ומיכל בן רעי, נעמת, ויצו, סורופטימיסטיות, בני ברית ונשות הדסה.

"במהלך כל השנה המתנדבות, רובן נשים קרייריסטיות, בעלות מקצועות חופשיים, מפנקות אותנו במהלך כל השנה ותורמות רבות מזמנן, לרווחתנו, והחלטנו לגמול להן על כך ולהעניק להן תעודות הוקרה".

בערב המכובד השתתפו ראש העיר מרים פיירברג-איכר, סגניתה טלי מולנר, סגנית ומ"מ ראש העיר שירי חגואל-סיידון, חברות מועצת העיר תרצה גרינפלד וציפי קפל, מנהלת מחלקת ההתנדבות אתי יוזף ומנהלת הפלנתניה שלי גרינברג.

פיירברג-איכר: "מבקשת להודות לכל אחת ממתנדבות ארגוני הנשים, על פועלן למען נשים ולמען המשך קידומן בחברה".

  • עוד באותו נושא:
  • נתניה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully